Roland Svensson

661229

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Ramsmora Möja, 1941, signerad roland S, litografi, ca 37x46 cm

Läs mer

Med dedikatition: Ett stycke vinterskärgård till vännen ...1941

Konst, Grafik, Tema

Rum 3

Roland Svensson

Budhistorik (17 bud)
5087331
3 800
5088150
3 600
5087331
3 400
5088149
3 200
5087331
2 800

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.