Roland Svensson

661222

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Lilla Nassa, signerad roland S., 99/110, litografi, ca 27x43 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 4

Roland Svensson

Budhistorik (10 bud)
5088420
5088417
2 800
5088410
2 600
5088415
2 400
5088410

Slutpris SEK:
310 EUR, 370 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.