Roland Svensson

661219

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Studie från Gillöga", signerad och daterad roland S -40, blandteknik, ca 27x39,5 cm

Läs mer

Konst, Modernt måleri, Tema

Roland Svensson

Budhistorik (13 bud)
5086167
3 400
5077194
3 200
5045961
5077192
5045961
2 800

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.