Roland Svensson

661215

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Isle of Canna", signerad roland S, akvarell, ca 30,5x40 cm

Läs mer

Konst, Modernt måleri, Tema

Rum 2

Roland Svensson

Budhistorik (5 bud)
5088432
1 600
5088428
5088398
600
5087345
550
5035333
500

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.