Roland Svensson

661199

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Skötarna tas upp", signerad roland S, förlaga/skiss till litografi, kol och färgkrita, ca 21x15 cm

Läs mer

Konst, Modernt måleri, Tema

Roland Svensson

Budhistorik (3 bud)

5088467
950
5081618
850
5077178
600

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.