Skänk

661066

SKÄNK, 1800-talets andra hälft, bemålad, beslag i mässing, bemålad, höjd 121, 136x49,5 cm, nyckel finns

En fot senare, lagningar, nyckel fungerar ej till lådorna, en låda saknar lås

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Skänk

Budhistorik (9 bud)
5096725
3 600
5096724
3 400
5096723
3 200
5096722
5096721
2 600

Slutpris SEK:
3 600
370 EUR, 422 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.