Stolar

661061

STOLAR, 4 st., 1900-talets första hälft, skuren dekor, bemålade, sitthöjd 44 cm

Slitage

Möbler, Stolar

Rum 4

Stolar

Budhistorik (7 bud)
5097004
5096763
1 400
5096760
5096460
700
5096458

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.