Albrecht Dürer etsning

661024

ALBRECHT DÜRER (Tyskland 1471-1528): "Philipp melanchthon", c.1526, etsning, ca 17,2x13 cm

Litteratur: Meder 104

Skador, fläckar, lagningar

Kundcenter

Albrecht Dürer etsning

Budhistorik (6 bud)
5098632
5095204
3 800
5092952
3 600
5092951
3 400
5090583
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.