Soppslev silver

660986

SOPPSLEV, sterlingsilver, stämplad London 1835, längd 34 cm, vikt 240 g

Med monogram B, kupa med bucklor

Silver

Monter 8

Soppslev silver

Budhistorik (8 bud)
5064926
5064910
5064925
5064910
5061388
650

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.