Besticksdelar silver

660963

BESTICKDELAR, silver, 1800/1900-tal, mestadels danska stämplar, silvervikt 865 g

Silver

Besticksdelar silver

Budhistorik (11 bud)
5059865
2 400
5059242
5059241
5059240
1 600
5059239

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.