Mat- och bordsgafflar samt skaldjursbestick silver

660959

MATGAFFLAR, BORDSGAFFLAR, 4+6 olika modeller, MATSKEDAR, 3 st, SKALDJURSBESTICK, 3 st, silver, olika mästarstämplar, längd 18-21,5 cm, vikt 730 g

Delvis monogram och slitage

Silver

Monter 8

Budhistorik (5 bud)
5065247
2 400
5059875
5065246
5059875
5059517
500

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.