Matskedar och bordsskedar silver

660951

MAT- och BORDSSKEDAR, 14 st, silver, olika modeller och mästarstämplar, mestadels Danmark, längd 17,5-22 cm, vikt 620 g

Slitage, delvis med monogram

Silver

Budhistorik (2 bud)

5059866
1 800
5059516
550

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.