Matskedar och bordsskedar silver

660942

MAT- och BORDSSKEDAR, 13 st, silver, spetsig modell med graverad dekor, 1900-talets början, olika danska mästarstämplar, längd 19-22 cm, vikt 635 g

Monogram, visst slitage och bucklor

Silver

Monter 8

Budhistorik (7 bud)
5064491
5064489
1 900
5059878
1 800
5059250
5059249
650

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.