Sven X:et Erixson Tanger blandteknik

660823

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): "Tanger", signerad och daterad Sven Erixson 29 juni -54, blandteknik, ca 23x31 cm

Rum 5

Budhistorik (4 bud)

5062493
5062492
5059436
5058593

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.