Stål & Stil stolar 1970-tal

660385

STÅL & STIL, 7 st, stolar, 1970-tal, designed and made in Norway, plast och stål, sitthöjd ca 44 cm; stapelbara

Bruksslitage, spår av rost

Möbler, Stolar, Design

Rum 4

Stål & Stil stolar 1970-tal

Budhistorik (7 bud)
5077409
1 300
5079792
5077409
950
5079791
900
5077409
550

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.