Kulram

660356

KULRAM, 1900-talets mitt, höjd ca 141 cm, bredd ca 67 cm, djup ca 48 cm

Bruksslitage, ifylld siffra 10

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Rum 8

Kulram

Budhistorik (5 bud)
5083377
550
5082539
500
5082539
5081085
5079771

Slutpris SEK:
550
56 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.