Duk och servietter linnedamast

660315

DUKAR OCH SERVETTER, 1 respektive 10 st, linnedamast, enligt uppgift Irland 1920-tal, dukens mått 300x145 cm, servetternas mått 50x50 cm

Bruksslitage med mindre fläckar, ej fullt genomgångna

Diverse, Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (2 bud)

5078993
5072279

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.