Frans Wilhelm Odelmark

660265

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Kloster med munk, signerad och daterad, bildmått 54x41 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Frans Wilhelm Odelmark

Budhistorik (2 bud)

5069534
750
5066100

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.