Matservis Ilse Claesson

660182

ILSE CLAESSON, "Serie V", Rörstrand, matservis, flintgods, 1930-tal . 12 assietter, skål och vas (14)

Vas med kantnagg.

Keramik/Porslin, Design

Geijersgatan 14, Göteborg

Matservis Ilse Claesson

Budhistorik (6 bud)
5067689
550
5067570
500
5067569
450
5067568
5065861

Slutpris SEK:
550
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.