Seiko herrarmbandsur

660181

SEIKO, gulmetall, automatisk, datum, plexiglas, armband i PU-läder, referensnr 7005-7080, 1970-tal, boettnr 480884, 40x38 mm

Slitage med skadat glas, fungerade vid inlämningen, SAV garanterar ej funktionen

Klockor/Ur

Geijersgatan 14, Göteborg

Seiko herrarmbandsur

Budhistorik (1 bud)

5071653
2019-08-09 19:13:16

2019-08-10 kl 20:27
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:
500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.