Väggrelief

660166

VÄGGRELIEF, Swedish Grace, 1920/30-tal, patinerad koppar, deokr av fiolspelande man samt kvinna, mått 25x31 cm

Sedvanligt ytslitage

Metall, Konst

Geijersgatan 14, Göteborg

Väggrelief

Budhistorik (16 bud)
5075807
5075813
5075807
950
5075811
900
5075807
850

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.