K-G Nilsson litografi

660122

K-G NILSON (född 1942): Komposition, signerad och daterad KG Nilsson 1995, 127/237, färglitografi, ca 17x17 cm

Inga synligaskador, ej examinerad ur ram

Geijersgatan 14, Göteborg

K-G Nilsson litografi

Budhistorik (8 bud)
5074879
650
5075221
600
5074879
550
5075214
500
5074879

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.