Aly Ben Salem gouache

660090

ALY BEN SALEM (1910-2001), kvinnoporträtt, gouache på papper, signerad Aly Ben Salem, bildmått 26x21,5 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

Geijersgatan 14, Göteborg

Aly Ben Salem gouache

Budhistorik (19 bud)
5072825
6 000
5073340
5 800
5072825
5 400
5073339
5 200
5072825
5 000

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.