Jonny Westling akrylmålning

659990

JONNY WESTLING (född 1973): "In flight", signerad och daterad på baksidan 2018, akryl på duk, ca 70x50 cm

Tavelvagn 2

Jonny Westling akrylmålning

Budhistorik (3 bud)

5078911
5075425
5072328

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.