Jonny Westling

659986

JONNY WESTLING (född 1973): "Tiny dancer" signerad och daterad på baksidan 2019, akryl på duk, ca 100x100 cm

Rum 22

Jonny Westling

Budhistorik (9 bud)
5078808
1 600
5078797
5078529
1 400
5077354
1 300
5072660

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.