Svenrobert Lundquist grafiskt blad

659721

SVENROBERT LUNDQUIST (född 1940): Landskapsmotiv, grafiskt blad, signerad, numrerad 5/5, bladmått ca 49x67 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (1 bud)

5065958
2019-08-04 21:52:47

2019-08-06 kl 11:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.