Bertil Berg litografi

659720

SVEN BERTIL BERG (född 1931): komposition, signerad, daterad -86, numrerad 6/160, bildmått 45x63 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

Geijersgatan 14, Göteborg

Bertil Berg litografi
Budhistorik

2019-08-06 kl 11:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.