Beluch orientmatta samt väsksida

659669

ORIENTMATTA SAMT VÄSKSIDA, Beluch, tidigt 1900-tal, 166x88 samt 81x77 cm

Slitage, skador

Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (3 bud)

5075320
5075134
5074777

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.