Peter Dahl, Interiör med figurer

659633

PETER DAHL (1934-2019): Interiör med figurer, signerad Peter Dahl, akvarell på papper, 55,5x75,5 cm

Budhistorik (8 bud)
5104938
20 000
5104937
18 000
5104550
13 000
5104549
11 500
5104304
11 000

Slutpris SEK:
20 000
1 963 EUR, 2 180 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.