Peter Dahl, Figurscen

659632

PETER DAHL (1934-2019): Figurscen, signerad Peter Dahl, akvarell på papper, ca 74x54 cm

Peter Dahl, Figurscen

Budhistorik (11 bud)
5105698
21 000
5105559
20 000
5105524
18 000
5105522
17 000
5105509
15 000

Slutpris SEK:
21 000
2 062 EUR, 2 289 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.