Mattias Klum

659490

MATTIAS KLUM (född 1968): Landmannalaugar på Island, signerad, daterad och numrerad 2007, 1/99. fotografi, bildmått ca 70x105 cm, ca 87,5 x 122 cm inklusive ram.

Fotografi, Konst, Nutida

Rum 21

Mattias Klum

Budhistorik (11 bud)
5065673
8 000
5065531
3 800
5065325
5065231
5065229
1 700

Slutpris SEK:
8 000
785 EUR, 872 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.