Träsnitt Kesai Eisen

659477

KEISAI EISEN (1790-1848): träsnitt, Japan, 1800-tal, figurmotiv, ca 36x24 cm

Skador, slitage

Geijersgatan 14, Göteborg

Träsnitt Kesai Eisen
Budhistorik (3 bud)

5069193
5066534
5063519

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.