1 par tennfat

659456

FAT, 1 par, tenn, en med otydliga stämplar, möjligen Baltzar Rokus, Arboga (verksam 1743-1788), diameter 37 cm

Omfattande slitage, ett fat med lagningar

Metall

Geijersgatan 14, Göteborg

1 par tennfat

Budhistorik

2019-08-07 kl 19:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.