Serveringsvagn 1900-talets andra hälft

659455

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, stomme i ek, med kakelplattor, höjd ca 64, 68x44 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (5 bud)
5068948
500
5068916
450
5068744
5067616
5062808

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.