Sven Sahlsten oljemålning

659454

SVEN SAHLSTEN (1908-1950): Landskap, signerad Sven Sahlsten, olja på duk, ca 90x118 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Sven Sahlsten oljemålning

Budhistorik

2019-08-07 kl 21:27
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.