Harald Erikson

659453

HARALD ERIKSON (1889-1948): röd byggnad, signerad samt daterad 1946, olja på pannå, ca 60x46 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Harald Erikson

Budhistorik

2019-08-07 kl 20:27
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.