Dalahästar samt gris

659375

DALAHÄSTAR samt GRIS, 4 st., 18/1900-tal, bemålat trä, höjd ca 8 - 18 cm

slitage, skador

Diverse

Geijersgatan 14, Göteborg

Dalahästar samt gris

Budhistorik (7 bud)
5067686
650
5067134
600
5067518
600
5067134
550
5067364
500

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.