Bordsuppsats samt vaser

659373

BORDSUPPSATS, VASER, 2 st., 1800-tal, porslin samt brons, dekor av delfiner, delivs förgyllda, vaserna märkta med Meissen-liknande märkning, höjd 15-16 cm

Slitage, mindre nagg, lagningar

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Bordsuppsats samt vaser

Budhistorik (11 bud)
5067669
1 600
5067145
5067668
1 400
5067145
5067153

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.