Golvur

659334

GOLVUR 1700/1800-tal, fodral med skuren dekor, medföljer två lod, pendel samt nyckel, höjd ca 230 cm

renoverad fodral, senare beslag, slitage

Klockor/Ur

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Golvur

Budhistorik (41 bud)
5113518
9 000
5113515
8 800
5113517
8 800
5113515
8 600
5113512
8 400

Slutpris SEK:
9 000
884 EUR, 981 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.