Spegel rokoko

659302

SPEGEL, 1700-tal, rokoko, höjd ca 80 cm

senare glas samt förgyllning, krön skadat samt lagat

Speglar

Spegel rokoko

Budhistorik (20 bud)
5113092
6 400
5113047
6 200
5113086
6 000
5113047
5 800
5110241
5 600

Slutpris SEK:
6 400
628 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.