Helmut Mantell oljemålning

659274

HELMUT MANTEL (född 1925): landskap, signerad, bildmått 86x110 cm

Ställvis krackelyr

Geijersgatan 14, Göteborg

Helmut Mantell oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5055228
2019-07-28 10:13:38

2019-08-01 kl 21:51
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.