Esaias Thorén - Halmstadgruppen

659229

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Sommaren 1928, signerad Thorén, akvarell, ca 20x17 cm

Fack 23

Budhistorik (2 bud)

5094851
5093865

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.