Erik Jerken oljemålning

659228

ERIK JERKEN (1898-1947): Vy över Stockholm och Fåfängan, signerad Jerken, olja på duk, ca 88x116 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Rum 9

Erik Jerken oljemålning

Budhistorik (7 bud)
5104910
1 300
5103521
5102054
5099057
950
5097941
750

Slutpris SEK:
1 300
128 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.