Karl Mårtens

659214

KARL MÅRTENS (född 1956), fågel, sigillstämplad, signerad och numrerad, färglitografi på akvarellpapper, bladstorlek 41x25 cm; oramad

Geijersgatan 14, Göteborg

Karl Mårtens
Budhistorik (4 bud)

5062439
5059862
5056677
450
5053366

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.