Karl Mårtens litografi

659213

KARL MÅRTENS (född 1956), fågel, sigillstämplad, signerad och numrerad, färglitografi på akvarellpapper, bladstorlek 22,5x22,5 cm; oramad

Geijersgatan 14, Göteborg

Karl Mårtens  litografi
Budhistorik (5 bud)
5066709
750
5066547
600
5064851
500
5063958
5061852

Slutpris SEK:
750
74 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.