1 par lockbojaner

659186

BOJANER, 1 par, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått höjd ca 19 cm

Ett lock med skada och lagning

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

1 par lockbojaner

Budhistorik (18 bud)
5066144
5066074
5066142
5066074
950
5066141
900

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.