Göteborgsstolar

659170

GÖTEBORGSSTOLAR, 1 par, 1800-talets senare hälft, mahognyfanér, höjd ca 85 cm, sitthöjd ca 45 cm

bruksslitage, fanérskador/bortfall

Möbler, Stolar

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Göteborgsstolar

Budhistorik (3 bud)

5111139
550
5111135
500
5100963

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.