Vodkakoppar 1700-tal

659059

VODKAKOPPAR, sk charka, 2 st liknande, silver, Ryssland, 1700-tal, oidentifierade stämplar, dekor av festonger, höjd ca 4,5 cm

Bucklor, möjliga lagningar

Silver

Geijersgatan 14, Göteborg

Vodkakoppar 1700-tal

Budhistorik (5 bud)
5067629
5067456
5062150
5061785
5061758

Slutpris SEK:
295 EUR, 327 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.