Carl Kylberg akvarell

658942

CARL KYLBERG (1878-1952): (4) Akvareller, monterade inom samma ram, signerad CK, 49x69 cm, akvarellernas storlek 16x22, 23x14, 17x23, 15x19 (det finns en teckning på baksidan av ena bladet)

Konst, Teckningar

Rum 18

Carl Kylberg akvarell

Budhistorik (1 bud)

5104846
2019-08-28 12:41:38

2019-08-28 kl 14:22
Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.