Lisa Rinnevou färglitografi

658896

LISA RINNEVUO (född 1972): "Let love rule...", signerad Lisa Rinnevou, 229/230, färglitografi, bildmått ca 60x20 cm

Ej examinrad ur ram

Geijersgatan 14, Göteborg

Lisa Rinnevou färglitografi
Budhistorik (7 bud)
5069212
2 600
5069325
2 400
5069212
5063525
5063525
1 800

Slutpris SEK:
2 600
255 EUR, 283 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.